Donderdag 29 juli 2010

Zoeken

zoeken

X[ist] in Christ lanceert reddingsactie

Geplaatst op: 22-11-2009 | Categorie: Jongeren

 

AMERSFOORT - De redactie van het christelijke jongerenmagazine X[ist] in Christ is gestart met de actie 'Pay en Pray' om ervoor te zorgen dat het blad kan blijven bestaan.


X[ist] in Christ lanceert reddingsactie

De actie is nodig vanwege het beperkte aantal abonnees. Eindredacteur Hanna Smallenbroek: ,,We hebben nu een oplage van vijfduizend exemplaren, dat aantal moet omhoog om het blad te kunnen blijven maken in de toekomst ''

Tijdloos
Het blad begon bijna 25 jaar geleden onder de naam Kivive met als doel jongeren te ondersteunen in het vinden van hun identiteit in Christus. Dat was toen nodig en daar is nu nog steeds behoefte aan, zo merkt de redactie.: ,,Er is behoefte aan een positief christelijk geluid over de onderwerpen die jongeren bezighouden, bijvoorbeeld als het gaat om muziek, films, games, God, kerk, relaties, seks, tv, de wereld, vrienden en ouders. Lekker inhoudelijk, maar ook vol humor."
De actie wordt ondersteund bijvoorbeeld door Tweede Kamerlid Arie Slob. ,,Ik vind het belangrijk dat opgroeiende christenjongeren een blad hebben dat hen uitdaagt na te denken over de vragen die deze tijd stelt', XIC doet dat op een eigentijdse manier", zegt hij op de website van het blad.

Sinterklaascadeau
Met een actie via ondermeer hyves en e-mail worden jongeren opgeroepen om abonnee te worden. ,,We merken dat heel veel mensen X[ist] in Christ wel kennen, maar geen abonnement hebben. Daarin hopen we met deze actie verandering in te brengen." Vindt u het ook belangrijk dat X[ist] in Christ blijft bestaan, dan kunt u jongeren in uw omgeving al voor iets meer dan twee tientjes voor een jaar op het blad abonneren. Onder nieuwe abonnees worden vier muziekspelers verloot. ,,We zijn ervan overtuigd dat X[ist] in Christ echt wat toevoegt. We zijn uiteindelijk het enige christelijke opiniemagazine voor en door jongeren. Een heel leuk sinterklaas cadeau!"

news Externe website bij dit artikel
news Ik wil reageren op dit artikel

Reacties

Er zijn nog geen reacties geplaatst.


Naam:
Bericht:
 

Meer artikelen in deze categorie

arrow 08-07-2010 - Knevel en Van den Brink op Xnoizz Flevo Festival
arrow 07-06-2010 - Christenjongeren Apeldoorn steken handen uit de mouwen
arrow 05-06-2010 - Je kunt de boom uit
arrow 04-06-2010 - EO-jongerendag op 3D tv
arrow 04-06-2010 - Greijdanus verovert theater met Zeeslag
arrow 01-05-2010 - Act Positive daagt jongeren uit met een tagwedstrijd
arrow 29-04-2010 - Programma Xnoizz Flevo Festival groeit
arrow 19-04-2010 - Flevo-team volop bezig met nieuwe festival
arrow 15-04-2010 - Rebecca St. James naar festival316
arrow 08-04-2010 - Nog slechts 111 dagen
arrow 06-04-2010 - Geef nieuw leven een kans
arrow 25-03-2010 - Rouvoet wil gezinsvriendelijkheid voor jonge werknemers
arrow 06-03-2010 - Christelijke singles treffen elkaar
arrow 24-02-2010 - Nieuw jeugdprogramma met Martin Koornstra
arrow 18-02-2010 - Christelijke student woont liefst met andere christenen op kamers
arrow 15-02-2010 - Family Impact organiseert gezinsweek
arrow 09-02-2010 - Unieke kinderkampen
arrow 27-01-2010 - EO jongerendag zaterdag 5 juni GelreDome
arrow 09-01-2010 - Manuel in Wie is de Mol
arrow 08-01-2010 - EH en OM gaan samenwerken
arrow 02-01-2010 - Schrijven en praten met zand
arrow 09-12-2009 - Rouvoet bij opvoedestafette
arrow 27-11-2009 - RD wijst op gevaren mobiel internet
arrow 22-11-2009 - X[ist] in Christ lanceert reddingsactie
arrow 25-08-2009 - Flevo hoort bij de zomer



Vandaag





Afbeelding van de dag

29 juli - wow chow chow ...

Spreuk

Niets geeft zoveel kalmte als een genomen besluit.

Overdenking

Ik zeg tot de Here: mijn toevlucht. Deze Psalm begint met een geweldig getuigenis. De Allerhoogste heeft een schuilplaats. Wie daar gaat zitten, kan de nacht doorbrengen in de schaduw van de Almachtige. Het kan op veel verschillende manieren nacht zijn in ons leven. Deze Psalm spreekt van vijanden die pijlen schieten en van ziekte, verderf en onheil. God heeft dan een plaats om te schuilen. De gelovige vlucht dan naar de Here en zegt tegen Hem: 'O Here, U bent mijn toevlucht. U bent mijn vesting. U bent de plaats waar ik veilig ben. Ik wil schuilen onder uw vleugels, zoals een kuikentje schuilt bij zijn moeder.' Lezen: Ps. 91 2 Kon. 18:1-12